50g Karbendazims Spuldzes Augu Sakņu Augšanas Hormonu Zāles, Sterilizācija Pesticīdi, Fungicīdi, Insekticīdi Aptieka Mēslojums

€1.30

Pieejamība: Pieejams

t20

Produkta lietošanu, karbendazims

A: Augstas efektivitātes, zema toksisks, plaša spektra, sistēmisko fungicīdu, ilgstošs efekts, efektīvi daudziem ascomycetes, deuteromycetes un dažādu basidiomycetes, un neefektīvs pret aļģēm. Kontrolei kviešu scab, rīsu apvalku puvi, rīsi, domnas, mazo sklerociji, daudz augļu un dārzeņu slimības, piemēram, miltrasu, anthracnose, scab, utt., izmantojot 750-1000 reizes 50%, suspensijas pulveris Šķidrs aerosols. Stādus ārstēšana var kontroles graudaugu ražas kvēpi, meloņu, tomātu vīti un tā tālāk. Turklāt, to var izmantot arī par pelējumu profilakse, papīra, tekstila, ādas izstrādājumu, gumijas un citās nozarēs.

B: karbendazims ir benzimidazols fungicīds, kas sākotnēji tika starpposma fungicīdu benomyl. Tas tiek izmantots, lai kontrolētu trichophytonin, graudu kvēpi, kokvilnas stādus slimību, rapšu sēklas, sclerotinia, Rīsu apvalku puvi, rīsi, domnas, cukurbiešu brūns plankums, utt. Karbendazims var absorbē augi un pārnest uz citām daļām ar vadītspēju, kas traucē mitozes šūnu un kavēt to izaugsmi. Tā ir plaša spektra baktericīda darbība, un parasti pārstrādā pulveris, šķīdināms pulveris, un aptur aģents sēklu apstrādei vai lapu apsmidzināšanai. Tas tiek izmantots, lai kontrolētu dažādu sēnīšu slimību graudu, kokvilnas, eļļa, augļi, dārzeņi un ziedi. Var izmantot, lai saglabātu augļus.

Lietošanas 3: Tā var kontrolēt zemesriekstu lapu vietas, melns uz vietas, trīs kviešu scab, rapšu sēklas, sclerotinia, rīsu apvalku puvi, citrusu rūsu un tā tālāk.

C: Lieto kā fungicīdu, piemēram, kvieši, augļi un dārzeņi.

D: izmanto, lai kontrolētu trichoderma lucidum, kokvilnas stādus slimību, un tamlīdzīgi.

E: izmanto, lai kontrolētu trichoderma lucidum, graudu kvēpi, kokvilnas stādus slimību, rapšu sclerotium, rīsu apvalku puvi, saldo kartupeļu melns uz vietas un tā tālāk.

F: lieto kā fungicīdu, piemēram, kviešu, meloņu un augļus.

G: lietoti kā baktericīds.

Tagi:Augu Pārtikas, Mājas & Dārzs, Lēti Augu Pārtikas, Augsta Kvalitātes Mājas Un Dārza, Augu Pārtikas.

CAS Nr. /
EINECS numurs. 234-232-0[1]
Pieteikums Sterilizācijas iekārtas
Citi Nosaukumi 1H-Benzimidazols-2-karba metilesteru este
Modeļa Numurs Karbendazims
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
MF C9H9N3O2
Valsts Pulveris
Tīrība 50%

Uzraksti atsauksmi!

50g Karbendazims Spuldzes Augu Sakņu Augšanas Hormonu Zāles, Sterilizācija Pesticīdi, Fungicīdi, Insekticīdi Aptieka Mēslojums

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti