Televizori Samsung – kādu izvēlēties?

    samsung televizori        Nav iedomājama mājsaimniecība bez televizora. Ziņu pārraižu vai iemīļotas filmas skatīšanās ģimenes lokā ir svarīga un patīkama. Kad pienāk mirklis iegādāties jaunu televizoru, var nonākt pie liela apjukuma un bezgalīgas izvēles iespējām. Ir pieejami daudz un dažādi Samsung televizoru modeļi un izmēri. Lai saprastu kurš ir piemērotākais televizora veids un izmērs nepieciešams uzzināt noderīgu informāciju.

            Ikvienam ir savas individuālais skatījums par televizora lielumu. Televizora lielums ir jāizvērtē katram atsevišķi atkarībā no savām vajadzībām, vēlmēm un arī iespējām. Tomēr pēc televizora lieluma var noteikt optimālo atrašanās attālumu no televizora atrašanās vietas līdz dīvānam vai kādai citai vietai no kuras skatīsies. Jo labāks kvalitātes attēls, jo televizoru var skatīties tuvāk, bet ja kvalitāte ir mazāka, tad tuvumā skatoties varēs redzēt attēla nepilnības. Tādēļ televizoriem ar HD signālu optimālākais skatīšanās attālums ir no 1,6 līdz 2 reizes lielāks par televizora diagonāles garumu. Bet televizoriem ar SD signālu šis attālums ir apmēram 3 reizes lielāks par televizora diagonāles garumu. Kā arī neatkarīgi kur tiek novietots televizors uz galda vai piestiprināts pie sienas, optimālākais skatīšanās augstums ir kad acu augstums sakrīt ar televizora vidus punktu.

            Ja salīdzina LCD LED televizorus un OLED televizorus, tad OLED izceļas ar īpaši kvalitatīvu attēlu. LCD panelis televizoru ļauj padarīt īpaši plānu un LED apgaismojums padara attēlu daudz kvalitatīvāku, rada labāku kontrastu un padara melno krāsu daudz spilgtāku. Ja izvēlas OLED televizorus, tad jārēķinās, ka to izmēri sākas ar 55 collām. OLED televizoriem ir augstākas tehnoloģijas, kas tos padara arī daudz dārgākus. Šie televizori skatītājiem sniegs perfekti precīzu attēla atveidi un neierobežos kontrasta attiecības. Atšķirībā no citiem televizoriem OLED televizora pikseļi izgaismo paši sevi, kas rada īpaši izteiktu gaismas un krāsas diapazonu un dabiskākas krāsas. OLED televizors ļaus ieraudzīt attēlu daudz reālāku un izteiktāku, kas ir liels pluss. Kā arī maksimālais reakcijas laiks šim televizoram ir apmēram 0,001 ms, kas ir 1000 reizes ātrāks nekā LCD plakanajam televizoram. Skatīties pārraides OLED televizorā būs jauns piedzīvojums un bauda.

            Plašā klāstā televizori Samsung ir pieejami interneta veikalā 220.lv. E-veikals 220.lv pēc pārdošanas rezultātiem 2015. gadā ir nr.1 e-veikals Latvijā. Patērētāju uzticība un interneta piedāvāto preču kvalitāte ir ļāvusi interneta veikalam 220.lv iegūt arī godalgu kā pats rekomendētākais veikals 2016. Iepērkoties interneta veikalā var ietaupīt ne tikai laiku, jo preces iegāde notiek ar interneta starpniecību, bet arī līdzekļus, jo nav veikala uzcenojums kuram jānosedz veikala telpu noma, pārdevēju atalgojumu un citas izmaksas. Tas ir uzticams un drošs veids kā iegādāties savu jauno Samsung televizoru.