Specializētu sētu un žogu ražošana – Tvora

sētas un žogi no tvora.lvSIA “Tvora” specializējas tādu dārza un teritoriju žogu izgatavošanā un uzstādīšanā kā koka, metāla un citu žogu risinājumos. Kompānijas piedāvājumā ir daudzveidīgi žogi un vārti –  paneļu, bīdāmie, automātiski žogi u.c., vārtu automātika, mazās arhitektūras elementi, bruģis u.c!

Visiem, kam ir lieli privātie dārzi vai lauksaimniecības teritorijas un ir vēlēšanās tos pasargāt no nevēlamiem viesiem vai vienkārši gribas ierīkot žogu vairāk kā dekoratīvu risinājumu, perfekti iederēsies dārza šogi no SIA “Tvora”. Šeit atrodami dārzu žogi atšķirīgām platībām un  tie tiek piedāvāti atšķirīgos veidos/stilos un izmēros. Izvēlieties to, kas būs piemērots tieši Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, plastmasas un citi dārza žogi un sētas. Jebkuram no variantiem ir savas priekšrocības, tomēr svarīgākā no tām ir cena. SIA “Tvora” ir orientēts uz klientiem un rūpējas, lai piedāvātu kvalitatīvus žogus un konsultācijas to uzstādīšanā visā Latvijā par konkurētspējīgām cenām.

Lai žogi turētos ilgu laiku, nepieciešami augstas kvalitātes, meistarīgi uzstādīti žogu stabi. Metāla žoga stabi ir populārākie no stabu veidiem, – tie ir izturīgi, tos ir viegli ierīkot, kā arī pavisam ērti var pielāgot vajadzīgo izmēru un un stilu. SIA “Tvora” piedāvā gan klasiskas formas četrkantainīgos, gan apaļas formas izturīgus un drošus metāla žogu stabus, un pat ovālus žogu stabus dažādos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pretkorozijas pārklājums, kas darbojas 3 reizes ilgāk nekā vienkārš cinkojums.

Ja Jūsu privātmājai, darba ēkai vai uzņēmuma teritorijai ir nepieciešami iebraucamie un ieejas vārti, Tvora.lv piedāvā izgatavot veramos, bīdāmos un automātiskos vārtus pēc klienta pasūtījuma. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnībā nokomplektēti ar tiem nepieciešamajiem stabiem un montāžas detaļām, bet tie nav vienīgie pieejamie varianti. Kompānija piedāvā izturīgus un saskaņotus vārtu risinājumus atbilstoši katram pasūtījumam. SIA “Tvora” zinošie meistari arī konsultēs par Jums labāko vārtu variantu – piem., lielā teritorijā piemērotākie būs automātiskie vārti. Kā to pamatot? Automātisko vārtu sistēma ir komfortabla autovadītājiem, jo tos iespējams atvērt, piem., no mašīnas.

Ja Jums ir radušās neskaidrības par Jūsu īpašumam piemērotāko žogu variantu, sazinieties ar SIA “Tvora” meistariem, rakstot uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. Uzņēmuma darbinieki noteikti konsultēs Jūs par labāko variantu!