Salona Nofrete fotoepilācija – mana pieredze

Gan sievietes, gan arī vīrieši zina, cik nogurdinoši ir cīnīties ar lieko apmatojumu. Tas parādās gan uz sejas, gan kājām, gan padusēs, gan citās vietās, kur mēs to nevēlamies redzēt. Var, protams, izlīdzēties ar veco labo skuvekli, tomēr, šajā gadījumā jau pēc pāris dienām viss būs atpakaļ kā bijis. Par laimi mūsdienu medicīna un kosmetoloģija roku rokā ir gājušas tālu ceļu un ir pieejamas tehnoloģijas, kas ļauj atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem pat uz visiem laikiem. Lai gan šādus rezultātus piedāvā gan lāzerepilācija, gan arī fotoepilācija, šoreiz es vairāk pievērsīšos savai pieredzei tieši ar otro procedūru.

Lai gan šīs abas procedūras ir samērā līdzīgas, un viņas pat mēdz jaukt, tomēr katrai no šīm procedūrām ir savi plusi. Kad meklēju informāciju internetā, atradu ļoti daudz atsauksmju un arī rakstu par fotoepilāciju un nolēmu, ka tā man būs piemērotākā procedūra. Kāpēc? Jo daudzas dāmas, kas to ir izmēģinājušas, atzīst, ka tā ir mazāk sāpīga, kā arī veiksmīgāk uztver arī gaišos matiņus. Pamatā tas notiek tā, ka izmantojot enerģiju, ko sniedz gaisma, tiek radīts stars, kuru kontrolē ar konkrētu aparātu. Ar šīs iekārtas palīdzību tiek apstrādātas nepieciešamas zonas uz ķermeņa, tādējādi iznīcinot matu pašā to folikulu daļā, kas nozīmē to, ka tie ataug arvien plānāki un arī retāk. Jā, ir jāiziet vesels procedūru kurss, lai iegūtu sev vēlamo efektu, ar vienu reizi tas nenotiek.

Arī savus speciālista meklējumu es uzsāku internetā. Kā vienu no pirmajiem es atradu salona Nofrete mājas lapu. Tur bija izsmeļoši aprakstīta pati procedūra, kā arī sīkāk pastāstīts par speciālistiem, kas to veic, un cenām. Papētīju citus pakalpojumu sniedzējus un sapratu, ka salona Nofrete fotoepilācija tomēr būs man piemērotākā. Iestāde atrodas gandrīz pašā Rīgas centrā – Melngaiļa ielā, kā arī ir pieejama autostāvvieta, kas, manuprāt, ir liels pluss. Kā arī man patika tas, ka varu uzreiz jau no mājas lapas tiešsaistē uzdot sev interesējošos jautājumus un redzēt atsauksmes par uzņēmumu.

Arī pats apmeklējums man nesagādāja vilšanos. Salona telpas ir koptas un tīras, administratore ir smaidīga un ļoti draudzīga, kā arī var just, ka tiek izmantota tikai pati labākā aparatūra un piederumi. Pat labi, ka biju ieradusies nedaudz par ātru, jo man bija iespēja izbaudīt nomierinošo mūziku, padzert tēju un vienkārši sajust to, ka varu atslēgties no ārpasaules. Lai gan fotoepilācija nav no tām patīkamajām procedūrām, tomēr es visu laiku jutos aprūpēta un man radās sajūta, ka esmu zinoša speciālista rokās.