Riepu serviss – izdevīgs palīgs

Riepas būtu jāmeklē balstoties uz to, kādus ceļus visbiežāk izvēlaties, jo katrs no riepu veidiem piemērots kam citam. Protams, ka jaunas riepas sniedz vairākus patīkamus ieguvumus, bet viens no vērtīgākajiem ir acīmredzamais degvielas patēriņa samazinājums. Tāpat riepu serviss palīdzēs atrast vajadzīgo komplektu, uzreiz tiek piedāvāta arī riepu maiņa. Lai riepas varētu kalpot pilnvērtīgi un ilgi, tiešām savlaicīgi jāveic arī auto disku remonts un , ja nepieciešams, arī valcēšana, kas domāta saskrāpētiem, acīmredzami izliektiem diskiem. Riepu centrs piedāvā visu, kas nepieciešams drošai auto vadīšanai, tāpēc riepas atradīsiet arī neliela izmēra kravas automašīnām u.c. veida transportlīdzekļiem. Ziemas un vasaras riepas tiek dalītas vairākās kategorijās, tādēļ iepazīstieties ar visiem piedāvājumiem, lai izdarītu izvēli. Uzzini vairāk sadaļā “ziemas riepas akcija

M+S vai ziemas riepas?

Piedāvātās vissezonas riepas pielāgotas visām sezonām, līdz ar to tas būtiski samazina tēriņus. Visas M+S riepas ir ļoti iecienīts risinājums tiem auto īpašniekiem, kas ziemas laikā savu auto izmanto reti, jo pilnībā pietiek ar vienu komplektu. Kvalitatīvu ziemas riepu izpārdošana ikvienam nodrošina vēl patīkamākas cenas, tāpēc Jūs varat iegādāties novērtētas riepas ietaupot vēl vairāk. Dayton un Sailun riepas ziemai iekļautas budžeta klasē, tomēr ir arī daudz citu iecienītu zīmolu, kuru piedāvājumus varat izmēģināt. Plašāk pazīstamas noteikti ir Hankook un Falken riepas, kas ļauj izbaudīt vēl labāku saķeri un līdz ar to maksimāli uzlabojas braukšanas kvalitāte. Auto riepas tiek izstrādātas konkrētiem laikapstākļiem un ceļu segumiem, tādēļ vispirms jāsaprot, kādi ir Jūsu braukšanas paradumi.

Kvalitatīvas riepas arī vasarā

Vasaras sezonai domātās riepas arī jāizvēlas apdomīgi, kaut arī liekas, ka risku ir daudz mazāk, jo vajadzīga maksimāla saķere ar asfaltu. Izmantoto riepu protektora dziļumam un riepu kvalitātei ir liela nozīme arī tādēļ, ka auto vienmēr jābūt gatavam negaidītai bremzēšanai un ekstrēmām situācijām arī , piem., lietus laikā. Viens no variantiem ir Kumho ražotāja veidotās riepas, kas, neskatoties uz draudzīgo cenu, garantē tikpat satriecošas izjūtas. Lai arī Antares riepas atrodas budžeta klasē, tās tik un tā garantē vēlamo komfortu un ir piemērotas dažāda tipa auto. Ja gadījumā nav atbilstošas vietas, kur riepas droši glabāt līdz nākamajam gadam, varat šīs rūpes uzticēt riepu servisam, kur tās tiks uzglabātas atsevišķā noliktavā.