Par Apple fenomenu un iPhone ekskluzivitāti

iphone telefoniNevajag būt rūdītam jauno tehnoloģiju fanātiķim, lai zinātu, kas ir Apple, kurš dažkārt tā angļu nosaukuma un logotipa dēļ tiek saukts vienkārši par “ābolīti”. Ņemot vērā ražošanas apjomus un ieņēmumus, tas ir milzīgs amerikāņu uzņēmums, kurš mūsdienu patērētājam piedāvā iPod, iPad, i’Watch (ne tik populāra prece pie mums) un, protams, iPhone. Par pēdējiem, proti – iPhone 6, arī parunāsim.

Izplatoties baumām par to, tieši kurā dienā parādīsies jaunais iPhone 6, lielākie “ābolīšu” fani ārvalstīs ielenc tirdzniecības vietas, lai vieni no pirmajiem rokās turētu Apple “bērnu”. Identiska situācija atkārtojas, izlaižot visus šī uzņēmuma ražotos jaunos modeļus. Mūsu valstī, kur pirktspēja nav tik liela, šāda apmēra psihoze netiek novērota, taču parādās stingrie “par” un “pret” atbalstītāji, kuri viens otru apmētā ar dažādiem argumentiem. Vieni saka, ka, paņemot rokās Apple, pārējos ražotājus acumirklī aizmirstam, kamēr pretinieki atcērt, ka ir iespējams atrast analogu produktu par daudz pievilcīgāku cenu. Acīmredzams, ka Apple neatstāj vienaldzīgos. Tam par iemeslu ir gan spēcīgā reklāmas kampaņa, gan arī paša uzņēmuma dibinātāju popularitāte visā pasaulē.

Lai gan šobrīd telekomunikācijas tirgū iPhone 6 vairs nav jaunums (var iegādāties arī jaunākus – iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus), joprojām nav aizmirstas ekspertu un forumu dalībnieku diskusijas par to, vai ir vērts atteikties no sava vecā iPhone par labu jaunajam. Rūdītie tehnoloģiju mīļotāji, kuri jūt nepieciešamību iet vienā solī ar jaunumiem, neapšaubāmi jūt vajadzību pastāvīgi atjaunoties un, ja tikai finanšu iespējas ļautu, nomainītu savus viedtālruņus, tikko parādās jauns modelis. Ņemot vērā objektīvu ekspertu viedokli, iPhone 6 neapšaubāmi joprojām ir stilīgs, ērts un vienkāršs lietošanā, kas neliek vilties, veicot jebkuru funkciju – vienkārši zvanot, sērfojot internetā, fotografējot, filmējot vai izmantojot citas aplikācijas. Jāatzīst, ka šodien viedtālruņi spēj patiešām daudz, tāpēc kļūst sarežģīti piedāvāt kaut ko revolucionāri jaunu – atliek tikai pilnveidot esošos tehniskos parametrus un dizainu.

Ja neesat rūdīts Apple pretinieks, pieturaties pie pozīcijas, ka kvalitāte un preču zīme maksā un tieši šobrīd lūkojaties pēc jauna viedtālruņa, painteresējieties par iPhone 6. Tas lieliski pilda visas esošās funkcijas. Turklāt, salīdzinot ar vecākiem iPhone modeļiem, izceļas ar lielāku, taču plānāku ekrānu un labāku izšķirtspēju, kā arī vēl labāku fotografēšanas un filmēšanas kvalitāti. Ja šī tālruņa cena Jūs biedē, varat iegādāties vecāku versiju – izmantojiet labvēlīgo tendenci, ka, izlaižot jauno modeli, iepriekšējo cenas tiek ievērojami “nosistas lejā”.