Kredīts – kredīta atmaksai?

atrie krediti internetaAizņemties kredītu cita kredīta segšanai nav kas tāds ko ļoti iesaka vai atbalsta gan aizdevēji gan citas instances. Šādā situācijā jūs jau aizdevējam paradāt, ka esat pieļāvis vienu kļūdu vai neesat kārtīgi izpētījis savu aizdevēju un kredīta noteikumus, un tagad jūs cenšaties labot situāciju. Tādā veidā jūs liekat domāt, ka neesat gana atbildīgs un ar jūsu aizdevumu var rasties kādi papildus sarežģījumi.

Ja jums sagādā problēmas ikmēneša maksājumu apjoms un tādēļ vēlaties paņemt citu kredītu ar mazākiem maksājumiem, kas nozīmēs ilgāku atmaksas laiku, labāk ir censties rast risinājumu ar esošo aizdevēju. Varat sazināties ar aizdevēju un lūgt iespēju samazināt ikmēneša maksājumu apjomu, iespējams var pagarināt atmaksas periodu, šādi samazinot maksājumus vai rast kādu citu iespēju, lai nerastos parādi. Bieži vien, aizdevēji centīsies nākt jums pretim un sniegs iespējas risināt šo situāciju.

Varat arī apvienot kredītus. Tas ir tieši tam paredzēts aizdevums un ir pilnībā attaisnojams, ja rodas tāda nepieciešamība, bet aizņemties citu kredītu būtu jāatliek kā pēdējā iespēja, jo kredīts reti var atrisināt citu kredītu problēmas.

Ātrais kredīts – mūsdienīgs veids ātram naudas aizdevumam

Uzmini mīklu – kas ir ātrs un palīdz dažādās neparedzētās situācijās, kad īstermiņā ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi? Protams, tas ir ātrais kredīts! Šis īstermiņa aizdevums tiek izmantots tādos gadījumos, kad nauda ir vajadzīga sevišķi ātri, piemēram, dažādu neparedzētu tēriņu segšanai.

Asociācija, kas rūpējas par klientiem

Lai rūpētos par godprātīgu un drošu kredītu izsniegšanu, izveidota Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA). Aizdevēji, kuri ir asociācijas biedri, ievēro Labās prakses standartu, kas ir to pamatprincipu apkopojums, ko asociācijas biedri ir apsolījuši ievērot, izsniedzot naudas aizdevumu ikvienam klientam. Galvenais LAFPA mērķis ir nodrošināt papildu aizsardzību un paredzamus sadarbības noteikumus visiem kredītkompāniju klientiem.

LAFPA Labās prakses standarts paredz, ka aizdevēju klientiem tiek nodrošināta papildu aizsardzība, kā arī paredzami sadarbības noteikumi. Standartā ietvertas godīgas komercprakses vadlīnijas, profesionālās rūpības kritēriji un cita nepieciešamā informācija.