Ko izvēlēties geimeriem – datoru vai PlayStation 4?

garmin datori Nesen uzgāju forumu, kurā bija aktīva diskusija par to, kas labāk piemērots spēlēm – gaming datori vai PlayStation 4 konsole. Daļa no sarunas dalībniekiem norādīja uz to, ka konsole ir izdevīgāka, jo tajā nav nepieciešams ieguldīt tik daudz naudas. Taču, vai tiešām viss ir tik skaisti, kā izskatās?

Domājot par spēlēšanu un nepieciešamību pēc pieslēguma strāvai, uzreiz jāatzīmē, ka lielāko daļu konsoļu var izmantot tikai tad, ja tās ir pievienotas elektrībai. Savukārt, izvēloties portatīvo datoru spēlēm, mēs to varam uzlādēt un pēc tam izmantot vairākas stundas, nepieslēdzot strāvai. Tas nozīmē, ka datoru iespējams vieglāk pārnēsāt un lietot, kur vien vēlamies. Starp citu, garmin datori ir lieliska izvēle ikvienam.

Lai arī, protams, šajā rakstā mēs nevēlamies pārliecināt tevi atmest domu par PS4 vai kādas citas konsoles iegādi, tomēr ņem vērā, ka to izmantošanai būs nepieciešama pieeja elektrībai, pietiekami liels TV ekrāns, kā arī jāsaprot, ka spēlēšana šajā gadījumā būs iespējama lielākoties vienā vietā – visticamāk, dzīvojamā istabā.

Ja pievēršam uzmanību finansiālajam aspektam, ne visi spēlēšanas entuziasti ir gatavi ieguldīt ierīcēs lielas naudas summas. Protams, ja gribi iegādāties ļoti labu gaming datoru, nāksies šķirties no apjomīgiem līdzekļiem. Tajā pašā laikā spēļu konsoles piedāvā labus modeļus par ekonomisku cenu.

Mūsdienās ikvienam, kurš vien to vēlas, ir iespēja pašam uzbūvēt savu spēļu datoru, saliekot kopā paša izvēlētas detaļas, kas nodrošinās tādu spēlēšanas pieredzi, kāda katram šķiet atbilstošākā. Tajā pašā laikā ir tādi geimeri, kas dod priekšroku spēļu konsoļu piedāvātajām iespējām. Taču šajā gadījumā jāņem vērā, ka, piemēram, PS4 lietotājiem nereti nākas sastapties ar dažādām papildus izmaksām – par spēlēm, abonementiem, dalības maksām utt.

Par spīti tam, ka mūsdienās spēļu konsoles piedāvā dažādas iespējas tiešsaistē, kā arī nodrošina augstu izšķirtspēju, neaizmirsti to, ka, iegādājoties datoru, tu būsi ieguldījis precē, kuru iespējams izmantot ne tikai spēlēm un aplikācijām, bet arī citiem mērķiem, piemēram, lai uzrakstītu kursa darbu, apskatītu un rediģētu attēlus, video utt.

Un mūsdienās ikvienam ir svarīga ērtība – lai viss būtu pieejams un ērti sasniedzams. Tādēļ šajā gadījumā dators ir krietni daudzpusīgāks nekā spēļu konsoles.