Kļūdas, kuras cilvēki pieļauj, pērkot Bluetooth austiņas

bluetooth austiņasBluetooth austiņas ir laba alternatīva klasiskajiem modeļiem ar vadu, kas arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ daudzi vēlas tās iegādāties. Nav nepieciešams uztraukties par sapīšanos vados, attālumu līdz telefonam, datoram vai citai ierīcei, kurai tās pieslēgtas.

Mūsdienās Bluetooth austiņas iespējams iegādāties dažādās cenās – ir gan ļoti lēti, gan vidēja līmeņa, gan arī ļoti dārgi modeļi. Austiņu kvalitāti ietekmē ne tikai cena, bet arī zīmols, taču vērā jāņem arī citi aspekti, lai nebūtu jāpiedzīvo vilšanās savā pirkumā. Ielūkojies dažās populārākajās kļūdās, kuras cilvēki pieļauj, pērkot Bluetooth austiņas.

  • Pērk, nezinot austiņu kvalitāti un iezīmes

Bluetooth austiņas ir veidotas, lai nodrošinātu iespēju ērti sazvanīties, kā arī, klausīties mūziku. Tādēļ kvalitātei šajā gadījumā ir īpaša nozīme. Nereti gadās, ka pircēji paļaujas uz zemu cenu vai patiku pret dizainu, neizpētot to, kāda ir austiņu kvalitāte un piedāvātās funkcijas. Ja vēlies, lai tās kalpotu ilgi un būtu labas, ir vērts ieguldīt lielāku summu, kas vēlāk atmaksāsies.

  • Pērk, nenoskaidrojot, kādi ir Bluetooth austiņu veidi

Pirmkārt, visas šāda tipa austiņas ir ražotas, lai nodrošinātu “hands-free” jeb brīvroku režīmu, sarunājoties pa telefonu un atskaņojot mūziku. Bluetooth austiņas ir pieejamas divos veidos – profesionālās un kompaktās austiņas. Profesionālie modeļi parasti ietver augstas kvalitātes mikrofonu un austiņas. Tāpat var būt dažādas funkcijas, kas uzlabo zvanīšanas pieredzi. Savukārt kompaktās austiņas parasti iekļauj tikai austiņas, bez mikrofona, un nodrošina pamata funkcijas. Tāpat arī to izmērs ir mazāks.

  • Neņem vērā tādas funkcijas kā trokšņu slāpēšana

Viena no lielākajām kļūdām, kādu cilvēki pieļauj, pērkot austiņas, ir to funkciju neapzināšanās. Trokšņu slāpēšana ir vērtīga opcija, kas noder gadījumos, kad vēlies klausīties mūziku vai sarunāties vietās, kur apkārt ir dažādas citas skaņas. Piemēram, ja gribi atskaņot savu mūziku, taču sporta zālē skan dziesmas, kas Tev nepatīk.

  • Pērk, nesalīdzinot cenas

Iespējams, Tu iegādājies austiņas steigā, taču, vai ir vērts pirkt pirmo preci, kas iekrīt acīs? Gudri pircēji vispirms salīdzina cenas un modeļus, un tikai tad izvēlas īsto. Piemēram, internetā piedāvājums mēdz būt daudz plašāks un arī cenas – zemākas, turklāt modeļus salīdzināt tur būtu daudz vienkāršāk.