Ilgtermiņa auto noma

Kādos gadījumos izvēlēties ilgtermiņa auto nomu?

Ikviens uzņēmuma īpašnieks kādreiz ir prātojis, kur slēpjas panākumu atslēga. Spīdošā idejā vai prasmīgā mārketingā? Uzticamā komandā vai apstākļos, kas atkarīgi no katra personiskās veiksmes? Lai gan atbilde uz šo jautājumu, katram visticamāk ir atšķirīga, viens no komponentiem, kas nenoliedzami palīdz ceļā uz panākumiem, ir stratēģiskās domāšanas māksla un prasme pieņemt gudrus lēmumus. Lai gūtu peļņu un paplašinātu klientu loku, ir svarīgi izvēlēties tādus palīglīdzekļus, kas ļauj strādāt produktīvāk un optimizēt uzņēmuma budžetu.

Viens no pakalpojumiem, kas spēj ievērojami atvieglot uzņēmuma ikdienas dzīvi, ir ilgtermiņa auto noma. Uzņēmums var uz noteiktu termiņu noīrēt tam nepieciešamās automašīnas, uzticot autoparka vadību profesionāļiem. Šis ērtais un izdevīgais risinājums ļauj pārvaldīt veselu nozari, lieki netērējot līdzekļus un laiku. Kad izvēlēties ilgtermiņa nomu?

Ja vēlies ietaupīt

Izvēloties ilgtermiņa auto nomu, tev vairs nebūs vajadzības ieguldīt darbaspēku automašīnu apsaimniekošanā – uzņēmuma darbinieku vietā to paveiks pakalpojuma nodrošinātājs. Lielākiem uzņēmumiem tas nozīmē veselas nodaļas likvidāciju, savukārt mazākiem pieejamas vairumpircēja priekšrocības. Turklāt visus darbus, kas attiecas uz automobiļu apkalpošanu, veic līzinga devējs, tai skaitā auto apkopi remontu, nodokļu nomaksu, evakuāciju, riepu servisu un citus. Visus pakalpojumus tu saņemsi no viena piegādātāja, tādējādi samazinot tēriņus, un varēsi būt drošs par paveikto darbu kvalitāti.

Ja vēlies ieguldīt spēkus izaugsmē

Tā kā tev vairs nevajadzēs rūpēties par transportlīdzekļu pārvaldību un darbus nekavēs tehniskas problēmas, tu varēsi veltīt savus un personāla intelektuālos un darba resursus uzņēmuma izaugsmei un attīstībai. Darbinieku ikdienas pienākumus vairs neaizkavēs mašīnas, kas nav darba kārtībā, līdz ar to darbus būs iespējams paveikt efektīvāk, tādējādi papildinot klientu loku un gūstot peļņu.

Ja vēlies kontrolēt darba procesu

Katra ilgtermiņa auto nomas mašīna var tikt nodrošināta ar auto uzraudzības sistēmu. Līdz ar to tu vienmēr būsi informēts par to, kur tobrīd atrodas tavi darbinieki un cik efektīvi viņi iegulda savu laiku. Tāpat tu ik mēnesi saņemsi vienu rēķinu, kur uzskatāmi būs parādīti visi auto izdevumi – tos būs iespējams operatīvi pārbaudīt un apmaksāt.

Ja vēlies, lai par tavām automašīnām rūpējas profesionāļi

Autoparka vadība ne tikai palīdzēs pārraudzīt transporta tehnisko pusi, bet sniegs visas nepieciešamās konsultācijas un palīdzību visos ar transportu saistītajos jautājumos – auto izvēle, pārdošana, likumdošana, situācija tirgū un tā tālāk.

Ja esi nolēmis izvēlēties pilna servisa ilgtermiņa auto nomu, tad meklē individuālu risinājumu – konkrētu paketi, kas sastādīta, ņemot vērā tavas vēlmes un uzņēmuma specifiku. Šādu iespēju Latvijā piedāvā Sixt noma. Uzticot autoparka vadību Sixt, tu varēsi būt drošs, ka saņem inovatīvākos piedāvājumus, izdevīgākās cenas un labāko servisu.