Kā izvēlēties pareizo kredītdevēju

gudriem.lvMūsdienās ir izveidojušies daudz un dažādi kredītdevēji. Pamatā tie ir vienādi, jo to darbības mērķis ir viens un tas pats, taču atšķiras to piedāvāto pakalpojumu klāsts, aizdevumu izsniegšanas un atmaksas noteikumi, un pat klientu apkalpošanas kvalitāte.Tad, kā jums zināt, kurš kredītdevējs būtu vispiemērotākais jums?

Lai varētu izvēlēties pareizo kredītdevēju, ir svarīgi uzdot sev jautājumu, kādas ir jūsu finanšu vajadzības un kādi aizdevuma nosacījumi jums ir nepieciešami.Atkarībā no tā, kam jums nepieciešams kredīts, ir jāatlasa sākotnējie potenciālie aizdevēji. Ja jums ir nepieciešams īslaicīgs aizdevums, atlasiet kredītdevējus, kuri izsniedz ātros kredītus. Ja jums ir nepieciešams ilgtermiņa kredīts, piemēram, īpašuma iegādei, tad atlasiet un izanalizējiet banku sniegto kredītu piedāvājumus un nosacījumus.Salīdzini kredītdevēju piedāvājumus šeit:

http://www.gudriem.lv/atrie-krediti

Pēc tam ir būtiski apsvērt virkni faktoru pirms dodat priekšroku kādam no kredītdevējiem. Zelta likums ir apsvērt visu kredīta līguma paketi kopumā, nevis skatīties uz vienu aspektu atsevišķi. Neizvēlieties kredītdevēju tikai pēc zemākās procentu likmes.Jo, iespējams, zemais procentu maksājums ir tikai aizsegs tam, ka maksāsiet ilgāku laiku, bet galu galā lielāku summu, nekā aizdevējam ar lielāku procentu likmi, bet īsāku atmaksas grafiku. Piemēram, ne vienmēr ātrie kredīti ir neizdevīgi dēļ to augsto procentu likmes, jo tie tiek ņemti uz īsu laika posmu. Tāpat izpētiet, vai kredīta līgumā nav kādi citi zemūdens akmeņi. Un pievērsiet uzmanību, kādas ir aizdevēju slēptās izmaksas, piemēram, kredīta pieteikuma izskatīšana, noformēšana, administrēšana vai citi juridiskie pakalpojumi.

Lai atrastu pareizo kredītdevēju, ieteicams arī ievākt informāciju par to. Vislabākajā gadījumā iegūstiet informāciju no personas, kas jau sadarbojas ar šo kredītdevēju. Būtiski noskaidrot ne tikai par kredīta nosacījumiem, bet arī to, kāds ir klientu serviss – vai klientu apkalpošanas konsultanti ir viegli pieejamiun, kā tie risina problēmsituācijas.

Protams, ne vienmēr ir iespējams atrast tādu pakalpojumu, kas pilnībā atbilstu jūsu vajadzībām, taču jūs varat atrast piedāvājumu ar maksimāli elastīgiem nosacījumiem, kurus var pielāgot jūsu situācijai. Veltiet savu laiku, lai izpētītu, vai varēsiet mainīt naudas atmaksas apjomu un, ja atmaksāsiet kredītu ātrāk, vai jums netiks piestādīta soda maksājums.

Neatkarīgi no tā, kāda kredīta veidu, kādā apjomā un, no kura kredītdevēja, jūs aizņemsieties, ir svarīgi domāt ne tikai par šodienu, bet arī nākamo mēnesi, gadu un desmitgadēm, lai izvēlētos pareizāko aizdevumu, kas atbilst jūsu finanšu iespējām un mērķa sasniegšanai, kam nepieciešama nauda.