Čaumalu masāžas pedikīrs – elitāras rūpes par Tavām pēdām!

Čaklās pēdas. 

Ir izpētīts, ka cilvēks savas dzīves laikā apmēram četras reizes mēro ceļu, kas pielīdzināms Ekvatora garumam – vairāk kā 25000 km. Tā ir milzīga slodze, par kuru ikdienā nedomājam. Tomēr vajadzētu, jo pēdas ir unikāla cilvēka ķermeņa daļa, jo spēj stimulēt un uzlabot visu orgānu darbību.  

Ņemot vērā lielo slodzi, vairāk kā 70% no attīstīto valstu iedzīvotājiem cieš no dažādām pēdu problēmām. Pareizs ir teiciens, ka skaistums prasa upurus, jo tieši sievietes no pēdu problēmām cieš apmēram četras reizes biežāk, kā vīrieši. Satraucoši ir tas, ka 80% no iedzīvotājiem valkā nepiemērotus apavus. Ļoti nepiemēroti apavi ir, piemēram, vasaras sezonā tik ļoti iecienītās iešļūcenes, kas katrā solī atsitas pret papēdi un rada lielāku pēdu plaisāšanu.

Kas ir pedikīrs?

Tā laikā tiek sakoptas pēdas un kāju pirksti. Tas nozīmē, ka tiek veikta pēdu attīrīšana no atmirušajām ādas šūnām, tiek likvidētas kutikulas, varžacis un mazināti dažādi ādas izaugumi. Procedūras laikā var tikt izmantotas ļoti dažādas metodes, jo pieejams gan klasiskais, gan Eiropas, gan aparātu, SPA, eksotiskais, kombinētais pedikīrs. Katrs individuāli var izvēlēties sev piemērotāko.

Pēdu kopšana un masāža – elitāras rūpes. 

Tieši dažādas pēdu procedūras un masāžas būtiski var palīdzēt uzlabot veselību, stimulējot konkrētas pēdu zonas. Lai panāktu savam organismam vēl labāku efektu, ieteicams pēdu kopšanu apvienot ar masāžu. Ir dažādi masāžu veidi, piemēram, Taizemes pēdu masāža, karsto akmeņu masāža, vai ļoti īpaša procedūra – čaumalu masāžas pedikīrs. Šīs procedūras laikā tiek stimulēti arī dziļākie audi.

Pēdu kopšanassture.

Jau senajās civilizācijās pēdām tika pievērsta uzmanība, barojot tās ar aromātiskajām eļļām, mazgājot īpašās un aromātiskās ūdens peldēs. Interesanti, ka vēl pat 19. gs. pedikīru veica zobārsti un frizieri, un tikai gadsimta beigās parādījās specializēti kabineti, kur varēja ērti veikt šo procedūru.

Ja veselības stāvoklis ir labs, pedikīru var apmeklēt  reizi 4-6 nedēļās. Labs veselības stāvoklis nozīmē to, ka āda uz papēžiem nav sasprēgājusi, nav ieauguši nagi vai nav jācieš no pēdu sēnītes. Riska grupā iekļaujami ārsti, pārdevēji, pavāri – profesiju pārstāvji, kas visu dienu staigā. Šajos gadījumos pēdu procedūra noteikti jāveic biežāk.