AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS

Automašīnas bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nepārvietojas. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis nenoliedzami ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Mašīnas riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas būs iespēja arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Ieskaties piedāvājumā – ziemas riepas akcija!

Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Piemēram, mašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi piedāvā arī riepu maiņu un riepu balansēšanu.

 

ZIEMAS RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Viens no labākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas bez šaubām ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms riepu iegādes, nenoliedzami iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par atbilstošākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

 

RIEPU GLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.

Jebkurš pircējs novērtē automašīnu servisu, kas piedāvā dažāda tipa, ar riepām saistītus servisus. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas auto riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī lietot mašīnas riepu noliktavas servisu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes pakalpojumus un arī dažādus citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.