Auto līzings – nebeidzamas iespējas

Auto līzings ir īstais risinājums, ja vēlies saņemt vajadzīgos līdzekļus bez pārspīlētiem procentiem un nesaprātīgiem nosacījumiem.

Pirms tiek noformēts auto līzings, ir jāsaprot – Tu esi izvēlējies auto vai nē, jo tas ietekmēs, cik lielu summu varēsi aizņemties.Ja auto joprojām nav atrasts, maksimālā summa ir 10 000 Eur, taču jau izvēlēta auto iegādei piedāvāti 25 000 Eur!Skaidrs, ka limiti ir ļoti atšķirīgi un tādi ir arī šo līzingu nosacījumi, proti, aizņemoties naudu izvēlēta auto iegādei, Tev jārēķinās ar KASKO polises iegādi un to, ka automašīna tiks reģistrēta kā ķīla.Taču citādā ziņā auto līzings tiek piešķirts ar līdzvērtīgiem nosacījumiem:

  • naudas atmaksa līdz 84 mēn.;
  • auto iegāde iespējama arī no fiziskas personas;
  • piesakies internetā, līgumu paraksti auto salonā (vai kreditēšanas centrā);
  • auto reģistrācija uz pircēja vārda.

Izmantot internetā pieejamās opcijas ir tiešām vērtīgi, jo vari saprast, kādas būtu plānotās kredītsaistības, kurš variants būtu izdevīgākais utt., turklāt vari salīdzināt abus līzinga variantus. Auto līzings nav nekāds ātrais aizdevums, tāpēc svarīgi, lai esi lojāls un godīgs klients, kas savlaicīgi veic maksājumus un izpilda visas prasības, jo pieejamās summas nav mazas un klientu atbildība ir liela.Papildus bonuss pienākas tiem, kas vēl aizvien nezina, kādu auto vēlas, jo pēc naudas rezervācijas tiek dotas 60 dienas, kuru laikā jāatrod īstais variants.Labākais, ka vari noformēt visu tikai 30 minūšu laikā, līdz ar to pavisam drīz varēsi braukt jaunajā auto, izbaudot visas ērtības. Tikai atceries, ka auto līzings domāts klientiem, kas sasnieguši 21 gada vecumu, tāpat svarīgi arī citi aspekti – ienākumi, aktīvs bankas konts utt. Iegādājoties auto no fiziskas personas, jāņem vērā profesionāļu ieteikumi, kas attiecas uz rūpīgu auto tehniskās un vizuālās puses pārbaudi.

Auto līzings piedāvā ļoti daudz, galvenais saprast, ko vēlies, lai atrastu izdevīgāko aizdevuma veidu un vienotos par izdevīgiem nosacījumiem. Ņem vērā, ka bieži aktīvas izdevīgas akcijas!