Auto līzings gudram pirkumam

Auto līzings piemērots visiem, kas vēlas iegūt jaunu auto ar izdevīgiem nosacījumiem, atliek tikai izraudzīties atbilstošu summu. Ar draudzīgu auto līzingu katrs pirkums būs patiešām gudrs un Jums nenāksies pārmaksāt.

Saprotams, ka cilvēku iespējas un vēlmes ir dažādas, tāpēc vienā gadījumā maksimālā aizdevuma summa ir 25 000 Eur, taču ir pieejams arī vienkāršs auto līzings līdz 10 000 Eur.Ja auto vēl nav izvēlēts, Jums tiks piedāvāts mazākais no šiem limitiem, taču, ja esat visu atradis un atliek tikai veikt darījumu, Jums būs iespēja iegūt lielāku summu, tāpēc arī varēsiet iegādāties jaunāku un jaudīgāku auto modeli. Šajā gadījumā gan būs obligāti jānoformē KASKO, par ko Jums jāparūpējas savlaicīgi, tāpat kredītam būs vajadzīga ķīla.Neraugoties uz to, jebkurš auto līzings nosaka to, ka:

  • atmaksas maksimālais termiņš ir 7 gadi;
  • auto iespējams iegādāties no jebkura pārdevēja Latvijā;
  • līguma noformēšana notiek 30 minūšu laikā;
  • auto uzreiz tiek reģistrēts uz pircēja vārda.

Pieteikumu vērts aizpildīt online, jo tad varēsiet ērti un vienkārši salīdzināt dažādus līzinga variantus, aplūkot ikmēneša maksājumus, procentus un daudz ko citu, nebūs pat jāiziet no mājas, lai noskaidrotu atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem.Lai uzzinātu, kāds auto līzings Jums vislabāk piemērots, varat izmantot speciālo kredīta kalkulatoru, kurā viss ātri tiek aprēķināts un lēmuma pieņemšana kļūst daudz vieglāka.Auto līzings paredzēts Jūsu sapņa īstenošanai, taču jāatceras, ka svarīgi veikt regulārus maksājumus, tāpēc pievērsiet uzmanību savam ienākumu apmēram un regularitātei, lai izvēlētos atbilstoša apmēra kredītu. Aizdevējs ikvienam sagatavo individuālu piedāvājumu un palīdz atrast ko piemērotu, tādēļ droši izmantojiet konsultācijas, lai noskaidrotu savas iespējas.Mēģinot atrast labāko automašīnu pievērs uzmanību visiem sīkumiem, vizuālajam izskatam un noteikti nevilcinies ar izvēles veikšanu, lai nepalaistu garām izdevīgu piedāvājumu!

Auto līzings līdz 10 000 Eur garantē vēl kādu lielisku bonusu – auto iespējams izvēlēties 30 dienu laikā pēc naudas saņemšanas savā kontā!