Ārstnieciskā kosmetoloģija sejas ādas veselībai

Mūsdienās jau ir pierādījies, ka par savu skaistumu rūpējas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, un kosmetoloģijas pakalpojumus izmanto abu dzimumu pārstāvji. Ir svarīgi rūpēties par sevi un savu ādu. Daudziem šie pakalpojumi liekas pārāk dārgi, taču vai jūsu sejas veselība tiešām nav tā vērta? Vismaz reizi gadā jāatvēl laiks un nauda, lai palutinātu sevi un savu sejas ādu.  

Kosmetoloģija

Kosmetoloģiju dēvē arī par skaistumkopšanu. Speciālists, kas parūpēsies par jūsu ādas veselību un skaistumu, ir kosmetologs. Vienmēr vieglāk un labāk uzticēties speciālistam ar dažādām procedūrām, nevis mēģināt ar to tikt galā mājas apstākļos. Ir jānovērtē savas ādas veselība un stāvoklis, lai spētu atrast tai nepieciešamo sejas ādas stāvokļa uzlabošanas procedūru. Ārstnieciskā kosmetoloģija palīdzēs jums sasniegt jebkurus vēlamos rezultātus.

Kosmetoloģija sevī ietver dažādas procedūras:

  • SOS procedūra ādas nomierināšanai jutīgai, apsārtušai ādai (laiks – aizņem apmēram 50 – 60 min);
  • Antistresa procedūra kairinājuma mazināšanai ļoti jutīgai, sausai, savilktai ādai (laiks – aizņem sākot no 50 – 60 min).
  • Procedūra ādas atsvaidzināšanai sausai, dehidratētai ādai (laiks – aizņem sākot no 60 min);
  • Anti-age liftinga procedūra nobriedušai ādai ar grumbām (laiks – aizņem 60 min);
  • Ķīmiskais pīlings (laiks – līdz 60 min);
  • Ekspress procedūra ādas starojumam jebkuram ādas tipam (laiks – aizņem sākot no 45 min);
  • Pigmenta plankumu mazināšanas procedūra (laiks – aizņem sākot no 45 – 60 min);
  • Procedūra dziļai ādas attīrīšanai – taukainai, problemātiskai ādai, akne, pinnes (laiks – aizņem apmēram 50 – 70 min);

Minētās procedūras iespējams apmeklēt Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikā, kur pieejamas arī citas procedūras, piemēram, konsultācijas, fizioterapija un ārstnieciskais pedikīrs. Lai uzzinātu vairāk par minētajām un citām procedūrām, meklējiet informāciju viņu mājas lapā: www.dermatologs.com. Galvenais, kas jāatceras, ka kosmetologa apmeklējums var būt arī atpūta, ne tikai svarīga procedūra. Laiks, kas dots tikai jums, dažreiz pat ir ļoti svarīgs un vajadzīgs.